Boşver Arkadaş – Gitar Nota Tab

Boşver Arkadaş – Gitar Notaları ve Tab

İlhan İrem‘in 1974 yılında çıkan bir şarkısı. Sanatçı şarkıyı La Majör tonunda yorumlamış, ben Do Majör tonunda notaya aldım. Orjinal tonun pdf dosyasını da ekleyeceğim, sayfanın altında görebilirsiniz. Notasyonu pdf ve jpg biçiminde görebilir, dinleyerek doğru bir şekilde çalabilirsiniz. Aşağıdaki listeden sanatçının bazı tablarına ulaşabilirsiniz. Başarılar.

Notasyonu Dinle

Boşver Arkadaş by Musa Çetiner

Jpg Biçiminde Görüntüle

Boşver Arkadaş - Gitar Nota Tab
Boşver Arkadaş – Gitar Nota Tab

Pdf Biçiminde Görüntüle – Do Majör

Pdf İndir
Boşver Arkadaş – Gitar Notaları – Pdf Dosyası

Pdf Biçiminde Görüntüle – Orjinal Ton

Pdf İndir
Boşver Arkadaş – Gitar Notaları – Pdf Dosyası – Orjinal Ton

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. notalar için çok teşekkürler, elinize emeğinize sağlık. sadece wp sitsindeki dinleme bölümü çok zor yükleniyor. başta internetimden sanmıiştım ama onunla alakası yok sanırım birçok farklı yerde deneim ama yüklenmiyor. belki güncelleme gelirse düzelebilir.
  tekrardan teşekkürler.

 2. Hocam, bu eksik bölüm nakarat değil bayağı farklı, altın vuruş bölümü:)) Komşular kapıya dayandı, parçanın devamı yok mu diye…

 3. Hocam arkadaşlar haklı, parçanın en güzel kısmı eksik. Bu arada Ümit Besen’in Diyemedim parçası ne zaman gelecek, daha kaç ay bekleyeceğim?? Sizden hep unutulmayacak, nostaljik şarkılar istedim, bu da öyle.

  1. Merhaba, şarkının devamındaki melodi aynı, sadece sözler farklı, hecelere göre ufak tefek süre farklılıkları var. Sondaki birkaç nota farklı. 2 sayfa olmasını istemediğim için devam yazmadım :) İstediğiniz şarkı aklımda bu arada, bir ara yazacağım.

   1. Hocam teşekkür ederim ben istek yapmıştım bu parçayı… bir de konuşamıyorum parçasını yapsanız ne olur…

 4. Hocam İlhan İrem’in bu parçasını ben mi yanlış hatırlıyorum Boşver boşver arkadaş kısmı yok..

 5. Hocam merhaba bana bu parçanın boşver boşver arkadaş başka bulursun en kötü günümüz hep böyle olsun mutluluklar bizimle elem yok olsun kısmı eksik gibi geldi bir daha kontrol edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.