Gitar İle Popüler Şarkılar – Gitar Repertuarı

Gitar Repertuarı, Gitar İle Popüler Şarkılar kitabında, geçmişten günümüze 185 popüler şarkıya ve türküye akor, ritm ve arpej şifreleri ile yer verilirken, bazı şarkıların melodisi de tabları ile beraber yer almaktadır. Bu sayede akorlar ile şarkılara eşlik ederken solo tekniğinizi de geliştirebilirsiniz.

Kitap sadece şarkılardan oluşmuyor. İçerisinde gitar ve akorlar ilgili temel bilgiler ve çeşitli gitar çalışmaları da bulunmaktadır. Basit de olsa bir metod niteliği taşır.

Elinizin altında bu türden bir repertuar kitabı bulunması önemlidir. Hangi şarkıyı çalışsam karmaşasına düşmeden kitaptan bir şarkı seçip çalışabilirsiniz. Şarkı listesinde ve sayfaların üst kısımlarında zorluk derecesini gösteren simgeler sayesinde kendi seviyenize göre bir şarkı seçebilirsiniz, bir çalışma planı oluşturabilirsiniz. Ders alıyorsanız dersinize götürebilirsiniz. Seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Gitar İle Popüler Şarkılar kitabı güncel şarkılara göre sürekli yenilenmektedir. Bazı şarkılar ise aklımızda yer etmiş diğer şarkılarla değiştirilmektedir. Kitabın ilk baskısı ile son baskısı arasında çok fazla şarkı değişikliği olmuştur.

Son Baskıda Eklenen Şarkılar:

 1. Acının İlacı
 2. Belki Sen Varsın Diye
 3. Beni Kendinden Kurtar
 4. Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme
 5. Drama Köprüsü
 6. Dünyadan Uzak
 7. Elbette
 8. Eteği Belinde
 9. Fikrimin İnce Gülü
 10. Hasretinle Yandı Gönlüm
 11. Her Şey Seninle Güzel
 12. Hoşgeldin
 13. İzmir Marşı
 14. Kum Gibi
 15. Kusura Bakma
 16. Magusa Limanı
 17. Mamak Türküsü
 18. Mihriban
 19. Seni Dert Etmeler
 20. Tutamıyorum Zamanı (kolay)
 21. Yaramızda Kalsın

Gitar İle Popüler Şarkılar kitabı, içindeki temel gitar ve müzik bilgileri, akor ve arpej alıştırmaları sayesinde, öğrenenler için olduğu kadar öğretenler için de mükemmel bir kaynak niteliği taşımaktadır.

Not: Kitap içindeki ritim ve arpejleri web sayfamdaki videolar sayesinde izleyerek çalışabilirsiniz. Veya buraya tıklayarak video sayfasına gidebilirsiniz

Kitabı Satın Almak İçin Buraya Tıklayın

Örnek Sayfalar

Gitar İle Popüler Şarkılar - Gitar Repertuarı
Gitar İle Popüler Şarkılar – Gitar Repertuarı
Gitar Repertuarı Örnek Sayfaları
Gitar Repertuarı Örnek Sayfaları

Şarkı Listesi

Gitar Repertuarı Şarkı Listesi İçin Buraya Tıklayın

44 Yorum

 1. ODALARINDA KURUDA MEŞE YANIYOR EFEM. Türküsünün nota ve Tab yayınlarsanız seviniriz.

 2. Kitabı yeni aldım, güzel bir çalışmaya benziyor ancak eğitim videolarını sitede bulamadım, sizin kişisel sitenizde mi? Oranın da adresini bilmiyorum

 3. Bugün D&R ‘dan aldığım sizin iki kitabınız elime ulaştı sitenizi oradan gördüm sitede kitaplar daha ucuzmuş ama sağlık olsun en azından sitenizi öğrenme olanağı verdi bana çok güzel bir site hazırlamışsınız bunun için teşekkür etmek istedim. Gitar ile popüler şarkılar kitabınız notalardan ziyade akorlardan oluşuyor. İhtiyacım şarkıların notalarıydı ama bunu sitenizde buldum memnun oldum tekrar teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.