Karayip Korsanları – Nota – Tab

He Is A Pirate; Karayip Korsanları serisinin ilk filmi. Hepimizin hafızasında yer eden müziğini de ilk olarak bu filmde duyuyoruz. Çok uzun zaman önce hazırladığım bir notasyon. Umarım çalarken keyifli vakit geçirirsiniz. Notasyonu Pdf ve Jpg formatında görüntüleyebilir, dinleyerek doğru bir şekilde çalışabilirsiniz.

Karayip Korsanları Gitar Tab / Pirates Of The Caribbean Guitar Tab

Karayip Korsanları en sevdiğim film üçlemeleri arasında. Üçten fazla film olsa da ilk üç filmin yeri ayrı. Filmin müziğini herkes biliyor. Şarkının ismi He Is A Pirate. Bestecileri ise Hans Zimmer ve Klaus Badelt. Hans Zimmer ismini Interstellar filminden de hatırlıyoruz, kendisi çok önemli bir besteci.

Karayip Korsanları gitar notaları ve tabını pdf, jpg biçiminde paylaşıyorum. Soru, görüş, öneri ve istekleriniz için yorumları kullanabilirsiniz. Başarılar.

Pirates Of The Caribbean – He Is A Pirate free guitar tab. He Is A Pirate; The first movie in the Pirates of the Caribbean franchise. We hear the music that is in our memory for the first time in this movie. It’s a notation I made up a long time ago. I hope you have fun while playing. You can view the notation in Pdf and Jpg format, you can work correctly by listening.

Notasyonu Dinle / Listen To Guitar Tab

Karayip Korsanları – Pirates of Caribbean – He Is A Pirate by Musa Çetiner

Jpg Biçiminde Görüntüle / View in Jpg Format

Karayip Korsanları - Nota - Tab
Karayip Korsanları – Nota – Tab
Karayip Korsanları - Nota - Tab
Karayip Korsanları – Nota – Tab

Pdf Biçiminde Görüntüle / View in Pdf Format

Karayip Korsanları Gitar Nota Tab Pdf Görüntüle

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.