Çocuklar İçin Gitar Metodu

Renklerle Gitar Öğreniyorum – Çocuklar İçin Gitar Metodu; çocukların gitar eğitimine başlaması için hazırlanmış önemli bir kaynaktır. Renkli notalar, tablatür sistemi, çocuk şarkıları ve popüler şarkılar sayesinde çocuklar sıkılmadan gitar çalmasını öğrenecek. Neşeli hayali karakterler Pima ve Pena ise anlatım ve tavsiyeleriyle gitar yolculuklarında onlarla beraber olacak.

Pima ve Pena

Renklerle Gitar Öğreniyorum – Çocuklar İçin Gitar Metodu gitar dersi veren öğretmenler için önemli bir kaynaktır.

  • Çocukların dikkatlerini kitaba çekmek için bütün çalışmalar ve şarkılar renklendirilmiştir.
  • Şarkı sözleri notaların altına yazılarak çocukların heceler yardımıyla süreleri doğru çalabilmeleri hedeflenmiştir.
  • Her şarkının ve çalışmanın altında değerlendirme yapılabilmesi için yıldız çerçeveleri konulmuştur. Bunları boyayarak çocukları motive edebilirsiniz.
  • Kitapta bulunan test-oyunlarla öğrettiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Örnek Sayfalar


 

 

4 Yorum

  1. Merhabalar, kızım gitar kursuna başladı öğretmeni bu kitabı istiyor ancak ben kitabı temin edemiyorum ,hiç bir yerde stok kalmamış, pdf ya da basılı olarak temin etmem mümkün mü?

  2. Merhabalar Gitar ile popüler şarkılar ve çocuklar için gitar metodu kitaplarınız bende mevcut ve çok başarılı Emeğinize sağlık gerçekten Ancak bazen pdf olarak da ihtiyacım oluyor Takdir edersiniz kü bazı veliler kitap almak yerine illa fotokopi olarak çıktı istiyorlar Acaba pdf olarak da satın alma imkanımız var mı ( inanın her zaman kitabın alınması ve emeğe saygı gösterilmesi taraftarıyım umarım bu isteğimi yanlış anlamazsınız)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.