Eteği Belinde Nota – Tab

Eteği Belinde Gitar Notaları ve Tab

Eteği Belinde Nota. Manuş Baba’nın en sevilen şarkısı Eteği Belinde olsa gerek. Bu güncellemeyi yaparken 2020 yılının son ayındayız ve şarkı Youtube üzerinde 223 milyon izlenmeye ulaşmış, oldukça başarılı.

Eteği Belinde 4/4 ölçü birimine sahip bir şarkı. Manuş Baba şarkıyı Fa minör tonunda söylemiş. Ben notasını Mi minör tonunda ekledim. Notaya bakıp çalanlar için bir bilgi vereyim. Notasyon Mi minör tonunda olduğu için bütün Fa notaları aksi belirtilmedikçe diyez olarak çalınacak. Gitarın 1. perdesine kapo takıp öyle çaldığınızda da orjinal tona ulaşmış olursunuz.

Bu şarkıyı fingerstyle olarak düzenlemiştim. Fingerstyle gitara meraklıysanız aşağıdaki bağlantıdan notasına ulaşabilirsiniz. Akorunu çalmak isterseniz onun bağlantısı da aşağıda.

Soru, görüş, öneri ve isteklerinizi yorumlara veya iletişim sayfasındaki mail adresine yazarak iletebilirsiniz. Başarılar.

Eteği Belinde Fingerstyle

Eteği Belinde Akor

Notasını Dinle


Eteği Belinde by Musa Çetiner

Jpg Olarak Görüntüle

Eteği Belinde | Nota - Tab
Eteği Belinde | Nota – Tab
Eteği Belinde | Nota - Tab
Eteği Belinde | Nota – Tab

Pdf Formatında Görüntüle

Eteği Belinde Gitar Nota Pdf Dosyası

9 Yorum

  1. ben daha 10 yaşındayım. 9 yaşındayken gitar eğitim diye bir arkadaşım söyledi bende sizin sayenizde gitar çalmayı öğrendim. sizden çok memnunum. İYİ Kİ VARSINIZ…

  2. Müslüm gürses unutmadım Cem Adrian kan revan içindeyim Emre aydın Dan hareket vakti ve İlkay Akkayadan ağla sevgili yurdum ağla yı eklerseniz minnettar kalırım.teşekkürler iyi çalışmalar

  3. 1.telgrafın tellerine kuşlar mı konar insan sevdiğine yavrum böyle mi yanar
    2.hele yar zalim yar
    3.mektebin bacaları Notalarını hazırlar mısınız?

  4. İyi Günler iyi çalışmalar. Sitenizi takip ediyorum çok beğeniyorum gitar konusunda sayenizde güzel gelişim gösterdim. Sizden isteğim adaletin bu mu dünya nota tab paylaşırsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.