Ferdi Tayfur – Emmioğlu – Gitar Tab

Emmioğlu; sözleri Şemsi Belli, bestesi Ferdi Tayfur’a ait olan bir şarkı. Ferdi Tayfur’un 1992 yılında çıkan “Prangalar” albümünde yer almış. Kürdi makamında bir şarkı, Mi Karar sesinde yorumlanmış, aynı karar seste notaya aldım. Giriş bölümü serbest söylenmiş, olabildiğince notaya aldım. Pdf ve Jpg biçiminde görüntüleyebilir, notasyonu da dinleyerek çalışabilirsiniz.

Önerilen Ferdi Tayfur Tabları:

ÇeşmeBen de Özledim

Notasyonu Dinle

Emmioğlu – Ferdi Tayfur by Musa Çetiner

Jpg Biçiminde Görüntüle

Emmioğlu - Gitar Nota ve Tab
Emmioğlu – Gitar Nota ve Tab
Emmioğlu - Gitar Nota ve Tab - 2
Emmioğlu – Gitar Nota ve Tab – 2

Pdf Biçiminde Görüntüle

Pdf İndir
Enmioğlu – Pdf Dosyası

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Hocam mükemmel olmuş, ferdi tayfurun bnce en güzel şarkılarından, hocam rica etsem bırak şu gurbeti ve geri getir ömrümü şarkılarının tablarını yaparmısınız hocam, lütfen hocam, o iki şarkıyı bir yerde çalacağım, notaları çok lazım hocam, iyi akşamlar.

  2. Orhan Gencebay
    1 ayşem
    2 sabır taşı
    3 zaman akıp gider notaları da yakışır buraya.

  3. Notasyonu zor bulunan değerli bir parça. Süper olmuş. youtu.be/S9LI1q59i8k Elinize sağlık hocam ;) Arkasına Fadime nin düğünü güzel olmaz mıydı? Hocam çoktandır isteyip beklediğim Levent Yüksel re tonu “Tuana” , “Dedikodu” , TSM olarak Muazzez Abacı “Yarısı Senin”, Cem Karaca “Adiloş Bebe” İzel “Hasretim” , Emel “Hovarda” ve Davut Güloğlu “Yalan mı” notasyonları vardı gelirse bunları beklemeye devam ;) Bu arada Ferdi Tayfur un gitar çaldığı videolarını izleyince hayran kaldım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.