İlhan İrem’i Kaybettik

Değerli sanatçı İlhan İrem’i kaybetmişiz arkadaşlar. Sitede böyle yazılar yazmıyorum biliyorsunuz. Bugün 28 Temmuz 2022. Daha dün sanatçının sevilen şarkılarından “Konuşamıyorum’u” sizlerle paylaşmıştım. Çok üzüldüm şu an.

İnanmayacaksınız belki fakat notayı yazarken bir yandan da İlhan İrem’in sağlık durumunu merak etmiştim. Ne zamandır ortalarda görünmediğini düşünüyordum. Şimdi de vefat haberini okudum internette.

Çocukken TRT’de siyah beyaz ekranda ne kadar çok gördüğümü anımsadım bir an. Özellikle bizden önceki jenerasyon için efsane sanatçılar arasındaydı İlhan İrem.

Türk müziğinin başı sağolsun diyelim.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Ben de dün gördüm notaları. Çalmaya başladığımda içimden geçirdim ”sağlık durumu nasıl acaba şu an”..Çok üzüldüm .

  2. Gençliğimin içine saklandığı tüm şarkılarınla gittin.Hoşçakal ,hoşçakal gençliğim

  3. Rahmetlinin zamanında Pop Müzik altın çağındaydı, öyle bir dönemde kendi romantik tarzıyla, besteleriyle çok önemli bir yer edinmişti. Bugün okudum ki sadece müzikte değil, edebiyat ve resimde de çok sayıda değerli eserler vermiş yani çok yönlü, çok yetenekli tam bir sanatçıymış. Allah rahmet eylesin.

  4. Çok üzgünüm o benim neslimin sanatçısıydı. Şarkılarını çok sever çok anlamlı bulurdum. Onu ilk “ağlama arkadaş ve hatırlarımsın bilmem” şarkılarıyla tanımıştım. Allah rahmet eylesin sevenlerinin başı sağ olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.