Sarı Gelin – Kolay Fingerstyle – Nota – Tab

Fingerstyle Gitar Notaları - Gitar Tablatürü

Şarkı Adı: Sarı Gelin – Kolay Fingerstyle
Düzenleyen: Musa Çetiner

Dinle


“Sarı Gelin – Kolay Fingerstyle” by Musa Çetiner

Jpg Görüntüle

Sarı Gelin - Kolay Fingerstyle - Nota - Tab
Sarı Gelin – Kolay Fingerstyle – Nota – Tab

Pdf olarak indirmek için aşağıdaki simgeye tıklayın

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Hocam özellikle fingerstyle ve klasik notalar bölümünde çok seslilik ancak zor parçalarla güzel şekilde hissediliyor bundan sonraki eserler bu şekilde daha zor olarak düzenlenir ve biraz daha uzun şekilde yapılabiliyorsa yapılırsa çok faydalı olur çok teşekkürler

 2. Hocam siz yayınlayın.Zor olanları burda paylaşmanızı çok isterim.Çünkü ben repertuvarıma katmak istiyorum.Armonisi zengin düzenlemeler müzikal kalitemizi geliştiriyor.Sadece notaları çalmakla uğraşmıyorum.Eseri inceleyerek bilgi sahibi oluyorum.Benim gibi belirli seviyedeki arkadaşlar için zor olanlarıda yayınlayın.Çok faydalı oluyor.Siteniz bana çok katkı sağlıyor.Çok teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

 3. Emeklerinin için çok teşekkür ederim.Kisitli zamaninizda bizleri özellikle zor olan ve emek isteyen fingerstyle alanında desteklediğiniz için gönülden teşekkür ederim.cok faydalı oluyorsunuz.cok ama çok.Allah razı olsun.

 4. Çok güzel.surekli siteyi ziyaret Edip tavsiye ediyorum.fingerstyle çalışmalarınız çok hoş .klasik gitarın çok sesliliğine verdiğiniz değer takdire şayan.
  Hocam çok merak ettiğim bir eser var.Halk tarafındanda çok beğeniliyor.istek alıyor.Al yazmalım isimli eserin fingerstyle çalışmasını yaparmisiniz.inanin siz bu esere mükemmel bir ruh katarak repertuvara katmamizi sağlarsiniz.

  1. Aslında hazırda var ama çalması biraz zor olur düşüncesiyle yayinlamiyorum. Kolay bir versiyonunu hazırlayıp yayınlayacağım.

   1. Sayın hocam, verdiğiniz notaları ve tablari çalıştım ve çalışırken caldigima inanmadım. Demek ki gerekli dokümanlar ve bilgi karşıya tam olarak akarilirsa, çok zor gibi görünen şeyler aslında çok kolay olabiliyor. Sizden nacizane ricam birde, Zülfü Livaneli üstad tan nefesim nefesine sarkisini fingerstyle olarak bizlerle paylaşabilirseniz çok sevinirim. İnanın bu verdiğiniz bilgilerden dolayı her çaldığım da sizi anıyorum. Teşekkürler hocam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.