Sevda Çiçeği – Gitar Nota Tab

Sevda Çiçeği – Gitar Notaları ve Tab

Sevda Çiçeği; Mor ve Ötesi grubunun da seslendirdiği, sözlerini Fikret Kızılok‘un yazdığı, bestesinin ise kime ait olduğu tartışmalı bir şarkı. Şarkı Orhan Gencebay‘ın “Tanrıya Feryat” şarkısına benziyor. Orhan Gencebay bestenin kendisine ait olduğunu söylüyör, Fikret Kızılok ise şarkının notalarını bir kitapta gördüğünü ifade ediyor. Konuyla ilgili video için buraya tıklayın. Şarkı Nikriz makamında. Gitar notalarını ve tabını göreceksiniz bu yazıda, notasyonu da dinleyebilirsiniz. Başarılar.

Notasyonu Dinle

Sevda Çiçeği by Musa Çetiner

Jpg Biçiminde Görüntüle

Sevda Çiçeği - Gitar Nota Tab
Sevda Çiçeği – Gitar Nota Tab
Sevda Çiçeği - Gitar Nota Tab - 2
Sevda Çiçeği – Gitar Nota Tab – 2

Pdf Biçiminde Görüntüle

Pdf İndir
Sevda Çiçeği – Gitar Notaları Pdf Dosyası

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Hocam çok iyi olmuş ellerine sağlık, çok teşekkür ederim. Rica etsem Kurşuni Renkler’i de yazabilir misiniz? Çok teşekkürler…

    1. Musa Hocamdan Sezen Aksu Parçaları Rica Etmeyin Tavsiyem Çünkü Gelmeyeceğini Söyledi Sizde Ben Gibi Boşuna Umutlanmayın. Ama Musa Hocayı Çok Seviyoruz

      1. Aslında Sitede Sezen Aksu’nun bir sürü parçası var. Maşallah kadının ilham perisi ile arası çok iyi, durmadan beste yapmış :) Musa Hocam da siteyi sezen Aksu ile doldurmak istemiyor sanırım :)

      2. Aynen. Bunu farklı cümlelerle benzer şekilde anlatmıştım aslında, anlaşılacağımı düşünerek :)) Sitede en çok Sezen Aksu’nun notası var sanatçılar arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.