Yıkılmışım Ben Gitar Nota Tab

Yıkılmışım Ben Gitar Notaları ve Tab

Yıkılmışım Ben; bestesi Burhan Bayar, sözleri ise Tahir Paker‘e ait olan bir İbrahim Tatlıses şarkısı. Sıla ve Rubato grubu da seslendirmişler bu şarkıyı, onlardan dinleyip notaya aldım. Notaları mi karar biçiminde yazdım. Her zamanki gibi pdf ve jpg biçiminde paylaşıyorum, notasyonu da dinleyip doğru bir şekilde çalabilirsiniz. Başarılar.

Notasyonu Dinle

Jpg Biçiminde Görüntüle

Yıkılmışım Ben Gitar Nota Tab
Yıkılmışım Ben Gitar Nota Tab
Yıkılmışım Ben Gitar Nota Tab - 2
Yıkılmışım Ben Gitar Nota Tab – 2

Pdf Biçiminde Görüntüle

Pdf İndir
Yıkılmışım Ben Gitar Notaları Pdf Dosyası

14 Yorum

  1. Hocam merhabalar sizden sezen aksudan gözlerine göz değmiş parçasının tablarını rica ediyorum

  2. hocam merhabalar melike şahinden hepsi geçti ve nasır şarkılarının tablarını da yayımlar mısınız, şimdiden teşekkürler ellerinize sağlık.

  3. Valla isteyen çok güzel istemiş, hazırlayan da her zaman ki gibi döktürmüş. Ben de bu parçayı uzun zamandır bekliyordum. Çok mutlu oldum.

  4. Hocam merhaba ben geçen seneden beri Alpay ayrılık rüzgarı adlı parçayı istiyorum siz bir ara yazarım demiştiniz hala bekliyorum saygılar ve teşekkürler

    1. :) :) Çetin bu şarkıyı 3 aydır istiyor sanırım, yeni yazabildim. Başka bir sitem ve YouTube kanalım var, çok fazla mail ve yorum geliyor. İstekleri unutuyorum bir süre sonra.

    2. Arif abim merhaba. Bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben çok parça istemiyorum ve ya her istediğim yazılmıyor. Bu parçayı da çok uzun zamandır rica etmiştim ancak sıra geldi. bu arada hepimizin istekleri içinde benimde beğendiklerim oluyor ve o istek yapanların yazılan parçalarını da mutlaka severek değerlendiriyor sonucun mutluluğunu da buradan paylaşıyorum. Altında video ve ya yorumum olan her parçayı aaman ben istedim de bana özel yazıldı diye algılamayın. Sizin isteğiniz nedir bilmiyorum ama benim de sevdiğim bir parçaysa mutlaka çalarım. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.