Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım – Tab

Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım; sözleri Selma Çuhacı, bestesi Erol Evgin’e ait olan, pop müzik türünde bir şarkı. Şarkı ilk olarak Erol Evgin’in 1997 yılında çıkan “Sen Unutulacak Kadın mısın?” albümünde yer almış. Sonrasında ise 2016 yılında çıkan “Altın Düetler” albümünde Erol Evgin, Sezen Aksu ile beraber şarkıyı tekrar yorumlamış.

Kürdi dizisi üzerine kurulan bir şarkı. Sanatçı şarkıyı ilk albümde Mi Karar sesinde yorumlamış. Aynı karar sesten notaya aldım. Pdf ve Jpg formatında görüntüleyebilir, notasyonu dinleyerek doğru bir şekilde çalışabilirsiniz.

Önerilen Erol Evgin Tabları:

Sevdan Olmasaİşte Öyle Bir Şey

Notasyonu Dinle

Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım by Musa Çetiner

Jpg Biçiminde Görüntüle

Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım - Gitar Nota ve Tab
Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım – Gitar Nota ve Tab
Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım - Gitar Nota ve Tab - 2
2. Sayfa

Pdf Biçiminde Görüntüle

Pdf İndir
Pdf Dosyası

Sanatçının gitar için yazılmış diğer tablarına sitede ufak bir arama yaparak ulaşabilirsiniz. Soru, görüş, öneri ve isteklerinizi yorumlara yazabilir, siteye mail abonesi olarak yeni eklenen içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Teşekkürler.

İlgili Makaleler

5 Yorum

    1. :) Merhaba, rock müzik notalarını yazmak uzun sürebiliyor bazen (solo, riff vs.) o yüzden diğerlerine göre daha az paylaşıyorum. Bugün bir tane geliyor. Pazar günü de Duman’dan Oje gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.