Greensleeves | Nota – Tab – Akor

İngiliz halk şarkısı. Genelde enstrümantal haliyle bilinen fakat sözleri de olan bir şarkı. Özellikle gitar versiyonları çok biliniyor. Buradaki notasyon şarkının sadece melodisini içeriyor.

Greensleeves Gitar Tab / Greensleeves Free Guitar Tab

Yukarıda da belirttiğim gibi aslen bir İngiliz halk şarkısı. La minör tonunda ve 3/4 ölçü biriminde notaya aldım. 6/8 ölçü biriminde olan versiyonları da olabiliyor. Çok bilinen bir melodi aslında, mutlaka bir yerlerden duymuşsunuzdur. Notasyonu Pdf ve Jpg formatında görebilir, dinleyerek doğru bir şekilde çalışabilirsiniz

Greensleeves is an English folk song. The song has various arrangements for Guitar. I just notated the melody. I prepared a notation in A minor and 3/4 measure. You can see it in Pdf and Jpg format, you can work correctly by listening to the notation.

Greensleeves – Klasik Gitar / Classical Guitar

Notasyonu Dinle / Listen To Guitar Tab

Greensleeves by Musa Çetiner

Jpg Biçiminde Görüntüle / View in Jpg Notation

Greensleeves - Gitar Nota ve Tab - Free Guitar Tab
Greensleeves – Gitar Nota ve Tab – Free Guitar Tab

Pdf Biçiminde Görüntüle / View in Pdf Notation

Pdf İndir
Pdf Dosyası – Pdf Document

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Hocam çok iyi ama daha fazla şarkı veya etud lazım bide elektor gitar içinde biraz ayrıntılı tablar onun dısında çok teşekurler hocam :)

  2. Hocam bak cok dogru yoldasiniz sakın kolaya kacip formatinizi deistirmeyin ozellikle nota konusunda. bu sekilde zaman icinde yapacaginiz bir arsiv sizi cok iyi yerlere tasir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.