Sefo – Isabelle – Kolay Fingerstyle Tab

Isabelle; Sefo & Capo’nun seslendirdiği bir şarkı. Şarkıyı kolay fingerstyle biçiminde düzenledim. La minör tonunda bir düzenleme hazırladım. Sadece tab olarak ekleyeceğim.

Bir Youtube kanalım var biliyorsunuzdur belki. 3 yılı aşkın süredir video yüklemiyordum. Yeniden video hazırlamaya başlayacağım. Bu şarkının videosunu da hazırladım. İzleyerek şarkıyı doğru bir şekilde çalabilirsiniz. Kanalıma da abone olup bildirimleri açarsanız sevinirim.

Jpg Biçiminde Görüntüle

Sefo - Isabelle - Fingertyle Tab
Sefo – Isabelle – Fingerstyle Tab
Sefo - Isabelle - Fingerstyle Tab - 2
2. Sayfa

Önerilen Fingerstyle Tabları:

Pdf Biçiminde Görüntüle

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Her eserden öğrenilecek birşeyler vardır diye düşünüyorum. Musa hocam teşekkür ederiz. emeğinize sağlık .. bu aralar belli ki yoğunsunuz, uygun oldugunuzda Rafet El Roman , özledim i rica ediyorum . saygılar

  2. hocam, biraz kaliteli ve gerçekten eser diyebileceğimiz müzik notaları paylaşırsanız sevinirim. şahsen bu şarkının notalarına kimsenin ihtiyaç duymayacağını sanıyorum.

    1. Sizin beğenmediniz bir şarkıyı başkalarının beğenebileceğini hesaba katmadınız sanırım.

    2. Elif hanım, sanata ve sanatçıya saygı duyan bir toplumuz. Musa hocamız hiçbir karşılık beklemeden yıllardır, bu platformda emeğini bizimle paylaşıyor, şahsen ben kendisi sayesinde gitarı sevdim, parça kolay veya zor olsun çalmaya gayret ediyorum. Siz gitar virtiyözüyüm diyorsanız, ve bu ortam szi tatmin etmiyorsa mutlu nolacağınız başka bir siteye yönlenebilirsiniz. Ayrıca merak ettim “gerçekten eser diyebileceğiniz” bir örnek bizimle paylaşırmısınız?

      1. gitar virtüozü falan değilim, Serdar Bey. bu sayfayı ben de seviyorum. ve ayrıca sanata da sanatçıya da saygım var. gerçekten eser diyebileceğim parçaları bu sayfada paylaşılan diğer parçaları inceleyerek görebilirsiniz. yalnızca sayfanın yön vermesini istemediğim, (haklısınız belki de yalnızca kendimi düşünüyorumdur) bir takım şarkıları paylaşmaya başlayacağından korkuyorum. bu sayfa çok kaliteli bir sayfa. bu da benim yorumum. eğer yanlış bir yorumda bulunduysam özür dilerim.

  3. Hocam Trabzonspor marşıda yapar mısınız lütfen zaten tabları güzel ve düzgün yapan bi siz varsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.